confirmed
42
edits
Line 15: | Line 15: | ||
|- | |- | ||
|Sunwayman ||M10R R5 || || ||1 ||1 || ||former Sunwayled | |Sunwayman ||M10R R5 || || ||1 ||1 || ||former Sunwayled | ||
|- | |||
|Suprabeam ||Q1 mini || ||1 || || || || | |||
|- | |||
|Suprabeam ||Q4xr || || || || ||1 ||2x batteries included | |||
|- | |- | ||
|} | |} |